تبلیغات
آندروید, بازی موبایل, نرم افزار موبایل,اس ام اس... - مطالب مهر 1391

اسناد مربوط به پروژه ساخت بشقاب پرنده توسط ارتش آمریکا منتشر شد

جمعه 21 مهر 1391 03:25 ب.ظنویسنده : مهرداد

 
  1. اسنادی که به تازگی توسط ارتش آمریکا غیرمحرمانه اعلام شده اند، فاش می کنند که نیروی هوایی این کشور در سال ۱۹۵۶ در حال کار بر روی نوعی ابزار پرنده دایره مانند بوده و «پروژه ۱۷۹۴» توسط بخش سیستم های هوافضای نیروی هوای ارتش در دست تحقیق و توسعه بوده است. این اسناد همچنین نشان دهنده قرارداد میان نیروی هوایی و شرکت کانادایی Avro Aircraft Limited هستند.
    این پرنده به گونه ای طراحی شده بوده که به طور عمودی از زمین بلند شود و با استفاده از موتورهای جت پیشرانه هدایت شود. در طرح های این ابزار پرنده ذکر شده که می تواند به حداکثر سرعت ۳ تا ۴ ماخ و سقف پرواز ۳۰۵۰۰ متر دست یابد. در خلاصه گزارش پایانی پروژه ۱۷۹۴ آمده است که «پروژه به خوبی پیش رفته و می تواند موقعیت ممتازی را در که شروع مذاکرات به آن نیاز داریم، فراهم آورد.»

    این گزارش همچنین اشاره می کند که هزینه تخمینی پروژه بالغ بر ۳میلیون و ۱۶۸ هزار دلار خواهد بود و انجام آن به دو سال زمان نیاز دارد. با ارزش پول امروزی، این مبلغ بیش از 26.6 میلیون دلار خواهد بود. اما سرانجام این پروژه کنار گذاشته شد و این هم مانند دیگر تلاش های نیروی هوایی برای دستیابی به بشقاب پرنده، به شکل قابل توجهی تنها بر روی کاغذ عملی بود.

    البته باید برای خروج دیگر پروژه های این چنینی از لیست محرمانه منتظر ماند تا مطمئن شد که آنها هنوز به تکنولوژی ساخت بشقاب پرنده دست پیدا نکرده اند! به نظر شما داستان یوفوها و مشاهده اشیاء ناشناس پرنده تا چه حد به پروژه هایی از این دست مربوط هستند؟

آخرین ویرایش: - -

 

اپل تولید آیفون ۵ را کاهش داد تا کیفیت آلومینیوم بدنه دستگاه را افزایش دهد

جمعه 21 مهر 1391 03:24 ب.ظنویسنده : مهرداد

 بلومبرگ گزارش کرده است که تولید آیفون ۵ اپل کاهش یافته و به آهستگی دنبال میشود تا اپل برروی بهبود کیفیت آلومینیوم بکار رفته در بدنه این تلفن، بهبودهایی را اعمال کند تا استحکام بدنه آیفونهای بعدی ارتقاء یافته و به راحتی خراشیده نشوند.

به نقل از زومیت؛ همانطور که پیشتر در زومیت خواندید، بسیاری از خریدارن آیفون ۵ از ساییده شدن سریع و خط و خش پذیری آسان آیفون ۵ شکایت نمودهاند. اپل در پاسخ به این مشتریان گفت بود که این موضوع عادی است!
اما به نظر میرسد این شرکت تمام تلاش خود را بکار گرفته تا بیش از این موجب ناراحتی خریداران آیفون ۵ نشود و تولید این محصول را کاهش داده تا کیفیت بدنه را بهبود بخشد.
این موضوع طبیعی است که آلومینیوم خط و خش برداشته و یا در اثر تماس با یک جسم سخت خراشیده و ساییده شود اما مشکل آنجاست که برخی از خریدارن آیفون بلافاصله پس از باز کردن جعبه و خارج نمودن آن از پوششهای محافظ و دقیقا زمانی که هنوز اصلا از تلفن استفاده نکرده بودند، متوجه خراشیده شدن تلفن خود شدهاند. این امر به هیچ وجه قابل توجیه نیست و اپل حداقل در تلاش است تا آیفونهایی که به دست مشتریان میرسند چنین مشکلاتی را نداشته باشند.

آخرین ویرایش: - -

 

فوتبالی برای تمام فصول | نقد و بررسی بازی fifa 13

جمعه 21 مهر 1391 03:17 ب.ظنویسنده : مهرداد

 
بیستمین نسخه از فرانچایز محبوب ورزشی EA در هفته پیش رسما منتشر شد. EA Canada امسال نیز با قدرت ظاهر شد. هر چند در تاریخ ۱۱ سپتامبر نسخه دموی این بازی منتشر شد که شامل تیم های Dortmund ، یوونتوس ، منچستر سیتی ، آرسنال و آ.س.میلان بود. نسخه دموی بازی FIFA 13 به تنهایی در ۳ روز اول انتشار خود، توانست بیش از ۲ میلیون بار دانلود شود!

ادامه در ادامه مطلب
ادامه مطلب
آخرین ویرایش: - -

 

عرضه نسخه کامل بازی "میرمهنا"

دوشنبه 3 مهر 1391 09:05 ب.ظنویسنده : مهرداد

 

نسخه جدید بازی میرمهنا که شامل مراحل گذشته و مراحل جدیدی از بازی است، به صورت یکجا و کامل در یک بسته ارائه می گردد. به این نسخه از بازی ۵ مرحله افزوده شده و ماجرای نبردهای میرمهنا در جزیره خارک-خارکو و مبارزه در کلابینت ها را روایت می کند. در این نسخه از بازی، میرمهنا و شبیر برای رهایی میر فضل ا… برادر میرمهنا که در نسخه گذشته در باغ هلندی ها گرفتار شده بود، مبارزه می کنند. طبق شرایط در نظر گرفته شده برای دسترسی راحت تر کاربران، نسخه جدید بازی به زودی به صورت گسترده و سراسری در کشور توزیع می شود. محصول جدید دارای قیمت کمتر ویژه هواداران بازی میرمهنا خواهد بود. فروشگاه های عرضه محصولات فرهنگی و شرکت های توزیع و پخش در شهرستان ها می توانند جهت دریافت نمایندگی درخواست خود را جهت گرفتن نمایندگی فروش از پویانما ارسال نمایند.


آخرین ویرایش: - -